TAHA DESİNG


Firmamız, dürüst, kaliteli ve ‘Müşteri Memnuniyetini ilke edinmesiyle  ‘Masa, Sandalye, Koltuk, Aksesuar ve Mobilya’ Üretim ile gelen TAHA DESİNG ilk olarak geliştirdiği özel dizayn ve özel müşteri siparişi imalatlarıyla, kaliteli ve uygun fiyat politikasıyla birlikte tüm yurt içi satış yaparak siz müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Üretim kapasitesini her yıl gelişen teknolojiye paralel olarak yenileyen ve genişleten, ana malzemelerini özenle seçmekte, insan sağlığına ve çevreye zarar vermemektedir.

Bu ilkeleri göz önünde bulundurarak bütün ürünlerimiz ergonomi, fonksiyonel ve estetik nitelikleri taşıma şartları ile üretilir. Bu yüzden TAHA DESİNG markası; sizlere kalite ve konforu garanti etmektedir.

Müşterisine değer veren, ürün model ve kalitesini devamlı geliştirmeye çalışan, fiyat ve kaliteyi doğru noktada buluşturmaya çalışan anlayışımız yurt içinde sahip olduğumuz geniş müşteri portföyünün göstergesidir.

 

"MÜŞTERİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.
Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak en üstün görevimizdir.
 
DAİMA "EN İYİ" OLMAK, VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR.
Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.
 
EN ÖNEMLİ SERMAYEMİZ, İNSAN KAYNAĞIMIZDIR.
Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuza çekmek ve iş alanı sağlamak, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, TAHA DESİNG kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.
 
HEDEFİMİZ, SÜREKLİ GELİŞMEK İÇİN KAYNAK YARATMAKTIR.
Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek üzere, sermayenin hakkı olan kârı sağlamak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkelerimizdendir.
 
ÜSTÜN İŞ AHLAKI VE DÜRÜST ÇALIŞMA İLKELERİNE UYMAK BİRİNCİL AMACIMIZDIR.
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir.
Bugünün insanına karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.
 

Video Tanıtım


Vizyonumuz


"Rahatlık ve konforu güvenle buluşturan ürünlerimizi insan ve çevre sağlığına zarar vermeden, çağın teknolojilerini kullanarak, eğitimli ve katılımcı personelimizle doğru ve zamanında üretim yapmak, müşterilerimize ürünlerini zamanında teslim etmek ve ihtiyaç duydukları anda ulaşılabilir olmak en büyük gayemizdir."

Vizyonumuz

Misyonumuz


"Standartların ötesinde ürünler tasarlamak ve sahip olduğumuz tüm bilgi birikimi ve profesyonel deneyimimizle müşterilerimizin vazgeçilmez çözüm ortağı olmak."

Misyonumuz